12.-18.5 Co se událo v CZ affilu za poslední týden?

By | 18.5.2014

Máme tady další uplynulý týden a tímto článkem bych rád shrnul, co zajímavého se událo na poli české affiliate scény.

V tomto týdnu se velice činili tvůrci blogu Affiliateclubu. Na jejich blogu vyšlo 5 článků z nichž bych rád vyzdvihl praktických 8 tipů, které vám pomohou s výběrem barev pro váš web. Zajímavý byl také rozhovor s jedním ze členů Viralbrothers Erikem Meldikem. Do oběhu také vypustili program DietaPlus s doživotní cookies, provizí 200 Kč/lead a parádní landing page (affil odkaz). Recenzi tohoto programu naleznete opět na jejich blogu.

Michal Majgot, affiliate manažer 5DM, publikoval na svém blogu affilak.cz test SSD hostingu od Wedosu. Nakolik je tento článek objektivní, nechť si udělá obrázek každý sám. Za zmínku také stojí rozhovor s novým affiliate manažerem Fortuny – Janem Stejskalem.

Jedním z nejpraktičtějších článků uplynulého týdne je z mé strany bez pochyby článek Josefa Kroupy s názvem „Jak dělám ty PPCčka„.  Jedná se o základy, ale je příjemné si čas od času přečíst článek z pohledu jiného afiláka na velmi málo řešené téma, jakými jsou PPC kampaně.

V režii VIV Networks se ve čtvrtek 15. května uspořádala affiliate konferenci s pořadovým číslem 5. Veškeré prezentace z přednášek naleznete v programu na webových stránkách konference. Z dostupných slidů bych vyzdvihl především prezentace Jana Kvasničky, Petra Balouna a Jana Tichého. Poznámky/recenze k proběhlé akci nejlépe shrnuli Ondřej Martínek  a Vojtěch Brázda.

Týden úspěšně zakončili „Wordpresáci“ na konferenci, jejímž pořadatelem byla společnost Wedos. Přednášky aktuálně naleznete na Youtube. Jelikož je WordPress jedním z nejvyužívanějších redakčních systémů, na affiliate stránky nevyjímaje, doporučuji si přednášky poslechnout. Především přednáška Michala Kubíčka s tématem „Jak vydělávat s WordPressem“ je plná užitečných rad.

 

Četli jste v uplynulém týdnu zajímavý článek, který Vám v tomto přehledu chybí? Budu velice rád, pokud doplníte odkaz do diskuze.

 

One thought on “12.-18.5 Co se událo v CZ affilu za poslední týden?

  1. Michal

    Skvělý výčet! Ovšem fakticky všemu vévodí Pepův článek o PPC. Doufám, že na něj naváže s pokračováním 🙂

    Reply

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *