Pasivní příjem

Definice pasivního příjmu?

Pod definicí pasivního příjmu si můžeme představit příjem, který nám plyne bez toho, aby jsme se konkrétní činnosti věnovali. Největší výhodou pasivního příjmu je skutečnost, že generujete své příjmy i když se zrovna věnujete naprosto jiným činnostem.

Co je pasivní příjem ?

Typickým příkladem pasivního příjmu může být například investice do podílového fondu nebo ostatní způsoby investic. Dalším oblíbeným pasivním příjmem je pronájem realit.

Co není pasivní příjem ?

Hranice rozlišení toho co ještě lze brát jako pasivní příjem a co už je činnost za účelem zisku je velice úzká. Osobně považuji pasivní příjem i na projektech, kde mojí největší prací je jeho vytvoření a dále už je web pouze udržován, aby stabilně a s rostoucím trendem generoval příjem.

Líbil by se i vám takový způsob vydělávání? Máte perfektní příležitost přeměnit svůj čas na peníze. V současné době začíná v České Republice projevovat velký zájem týkající se nového způsobu výdělku na vlastních webech odlišnou formou než jste doposud byli zvyklí. Tento nový způsob výdělku se nazývá affiliate marketing. Váš příjem generujete z provizí za prodaného zboží nebo služby, které propagujete na vaší webové stránce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *